Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Byłeś w górach? ISO z tego?

Zapraszam wszystkich odwiedzających do pobrania dostępnego od dziś na Dysku Google obrazu płyty DVD z dwudziestoma filmikami z moich wycieczek w Beskid Śląski. Bez ingerowania w treść i formę płytę tę można kopiować i rozpowszechniać w dowolny bezpłatny sposób.
 
 
KLIKNIJ I POBIERZ!
  OBJAŚNIENIE CO DO ZASTOSOWAŃ PLIKU .ISO ZAMIEŚCIŁEM U DOŁU TEGO POSTA!
***


(aktualizacja 2017 - plik jest już niedostępny - przepraszam)
 
Od dziś także wszystkie moje górskie wędrówki z jasno opisanymi (zamiast literackich tytułów) trasami są  dostępne na skróty poprzez specjalną podstronę Wycieczki w Beskidy natomiast linki do galerii zdjęć, kanału You Tube oraz pobierania książeczki "Zadyszka za dyszkę" przeniosłem do podstrony Zdjęcia, filmy, pobieranie.
 
Poniżej dla zachęty ogólnej ;) zwiastuny wycieczek dwudziestej szóstej i dwudziestej siódmej.
 


Do zobaczenia na szlaku!
 
 
================================
 
Po ściągnięciu pliku .ISO (Uwaga! Ponad 4 GB danych!) można go wykorzystać na trzy sposoby: 1. Wypalić jako DVD Video na płytce i odtwarzać na większości stacjonarnych odtwarzaczy, czyli po prostu "na" telewizorze. 2. Wypalić DVD Video na płytce i odtwarzać na każdym komputerze z napędem DVD (w starszych systemach operacyjnych, np. w Windows xp wymagane jest jeszcze oprogramowanie odtwarzające najczęściej dostarczane z samym napędem. Można je także pobrać na przykład STĄD . 3. Bez wypalania odtwarzać w każdym komputerze, nawet nie posiadającym napędu DVD - bezpośrednio z pliku - po zainstalowaniu odpowiedniego emulatora, np. DAEMON Tools POBIERZ

6 komentarzy:

 1. No pięknie :), a ja jestem ciekawa tej marcowej wycieczki... ;)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwię się, bo obrazki jakby bardziej wiosenne niż u Ciebie, ale to też trochę dalej i pogoda wtedy była wybitnie na plus. Dobra, uchylę rąbka tajemnicy - Trzycatek :) Pięknie tam rano. Ani żywej duszy.

   ====

   Przy okazji pozdrowienia dla bardzo miłego pana kierowcy z autobusu firmy przewozowej DAS II który jeździ w towarzystwie białego pluszowego psa :))

   Usuń
 2. O rany, świetny pomysł :)
  Pobiera się i zaraz będzie oglądanie ;)
  Pozdrawiam,
  Scary

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę gigabajtożerny, ale faktycznie, jak na blogu oryginalny. Dziękuję. To wszystko jest też cały czas na "Jutubie", a stamtąd można każdy film (nie tylko te moje) pobrać np. używając programu Any Video Converter. I jest to legalne, bo czym niby różni się obejrzenie czegoś JUŻ od obejrzenia POTEM?

   Zresztą jak widzisz na płytce jest 20 filmików, na blogu 23 opowieści, a zwiastuny dochodzą już do numeru 27...

   Kto to i kiedy opisze, nie mam pojęcia, ale chyba już moi spadkobiercy ;D

   Pozdrówka

   Usuń
  2. To nie zapomnij mi zostawić hasła do bloga :) Chętnie dokończę za Ciebie :P

   Usuń
  3. Możesz i bez hasła - chętnie opublikuję :)

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.