Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


wtorek, 16 listopada 2010

Demotyportier 6


Copyright by Portier 2010
(Pierwszy obrazek "podrasowany tekstowo" z pomocą jednej z Czytelniczek )

4 komentarze:

  1. Jak zwykle u Portiera demotyportiery fajne i humorne. Szczególnie przemawia do mnie ten pierwszy. Trochę bym poprawiła (Autor wybaczy?). Dura lex sed(es) lex. Natomiast trzeciego nie rozumiem. Yntelygencja zawodzi. Czy Portier łaskawie podpowie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha! Pierwszy w Twoim wydaniu super! Zaraz podmienię. Dzięki. Co do ostatniego... Na obrazku mamy ruiny i zdjęcia "z dawnych lat" (to ówczesna Śląska Akademia Medyczna). Poniżej zaś moja tombakowa myśl, że realista to człowiek z wyciętymi niebieskimi migdałkami. Kiedyś się wycinało migdałki żeby niby nie chorować potem na grypę i inne takie. Tutaj mamy grę słów - od niebieskich migdałów, czyli marzeń. Ktoś pozbawiony złudzeń. Ot, tyle... ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki za podpowiedź. Czasem trzeba łopatologicznie.

    OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.