Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


piątek, 15 maja 2015

Kot z Orłowej po raz trzeci

Jak donosi Abigail "ekspedycja ratunkowa" dotarła dziś do kota na Orłowej i w obecnej chwili znajduje się on już pod opieką lekarską. Mimo bowiem podania na miejscu środka przeciw kleszczom i innym insektom oraz zakropienia oczu, stan ogólny a przede wszystkim wiek zwierzęcia zdecydowały jednak o zabraniu go z góry w celu dokładniejszego przebadania.
 
Jak mi przekazano równolegle podjęte zostały starania o poinformowanie właścicielki kota o jego losie i uświadomienie jej że po prostu powinna o niego dbać. Jest to o tyle ważne, że na Orłowej są jeszcze dwa inne koty, co prawda młodsze, ale równie zapuszczone.
 
Jeżeli nie pojawią się jakieś komplikacje mruczek powinien wrócić na swoją górę w początkach przyszłego tygodnia. Z pewnością będzie jednak potrzebował zarówno lekarstw jak i karmy. Sama pomoc weterynaryjna jakiej teraz jest poddawany także kosztuje.
 
Futrzak jak już pisałem jest bardzo grzeczny i kocha ludzi. Pora udowodnić mu, choćby drobnym wsparciem finansowym, że z wzajemnością...

 
 Stowarzyszenie Humanitarno – Ekologiczne
„Dla Braci Mniejszych” Bielsko-Biała

MultiBank - 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220
z dopiskiem "dla kota z Orłowej"

  
---
 
Dalszych wieści o kocie z Orłowej proszę szukać na blogach prowadzonych
przez Abigail, która dysponuje informacjami z pierwszej... łapy ;)
 
 

5 komentarzy:

  1. na moim kocim blogu podałam konto, na takie można wpłacać, aby opłacić leczenie kota i zakup karmy.
    Dziękuję :)! I pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.