Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


sobota, 30 kwietnia 2011

Czułe słówka
***********************
4 komentarze:

 1. Oj tam, oj tam! Może literówka, a Ty się czepiasz :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Alesz ia siem lóbiem czepiatź. Yak sie nigt nie pszyczepi, to tak to pujdzie w śwjat i co wtedy?

  A tak poważnie. Prasa, nawet ta darmowa ma trzymać jakiś poziom, jeśli już nie merytoryczny to chociaż niech będzie językowy.

  To drugie bardziej mnie zafrasowało ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, nie powinni wyobrażać sobie, że skoro jest to prasa darmowa to mogą wypisywać nie wiadomo co. Ja nie przepadam za 'Metrem' i raczej staram się tego nie czytać. :) Mam wrażenie, że większość osób sięga po nie tylko ze względu na horoskop.:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość osób to sięga dlatego żeby móc spokojnie przejść dalej chodnikiem. Czasem taki kolporter prawie warczy jak się mu "odmówi" ;)

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.