Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


środa, 29 czerwca 2011

Cytat na dziś
* - Napis na zdjęciu głosi(-ł) "Zachować czystość!"

---

Słowa są skrzydłami umysłu
- Helen Keller

6 komentarzy:

 1. Niech język giętki wypowie wszystko, co wymyśli głowa... Czy to w Polsce?

  W moim liceum kiedyś ktoś pousuwał niektóre literki z napisu na drzwiach i już wtedy powiało Europą, napis bowiem głosił: "toalet la personel".

  OdpowiedzUsuń
 2. Po raz setny niezalogowany Portier1 lipca 2011 11:19

  O, w Polsce jak najbardziej, a dokładnie w (oczywiście) Katowicach, których z przyczyn ekonomicznych :)) nie opuszczam ani na krok.

  Toalet la Personel świetne!

  OdpowiedzUsuń
 3. O takie kafelki to juz za 50 lat będzie zamierzcła przeszłość. A co do opuszczania miasta to ciekawe co na to politycy, może zechceiliby pozyć życiem obywatelu, bo cosik mi się zdjae,że nawet im do łba nie przyjdzie jak się żyje. A nawet jakby wiedzieli to i tak wzruszą ramionami i pójdą żyć po swojemu dalej, służbowe auto, kasa na biuro, obiad na krzywy pysk....wrrrr, a u mnie kefir owocowy w supersamie 500ml za 2.99 i to jeszcze by nie był koniec śniadania.kunegunda

  OdpowiedzUsuń
 4. O to że od wielu lat nie byłem na wakacjach albo ogólniej, że realia ekonomiczne mam takie a nie inne nie mogę winić polityków tylko siebie. Prawda boli, ale mimo to nie przestaje być prawdą.

  Inną kwestią jest uczciwość pracodawców i może ogólniej ich w ogóle stosunek do uczciwości wobec pracownika. To jak mawiasz już insza inszość.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Po dłuższym namyśle stwierdzam, że trochę mi te literki przypominają zaklęcie "Chłoszczyść" z Harry`ego Pottera, ale ja się go za dużo naczytałam, przyznaję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Życie jak widać jest często ciekawsze i bardziej inspirujące niż nawet najlepiej wymyślone bajki (bez urazy za bajkę).
  ;)

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.