Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


sobota, 16 lipca 2011

Budowa dworca PKP - lipiec 2011

 Widok od strony ulicy 3 Maja

 Widok od strony Rynku wzdłuż ulicy 3 Maja

Widok wzdłuż ul. 3 Maja patrząc w kierunku Sądowej

Zdjęcia można otworzyć w wyższej rozdzielczości klikając środkowym przyciskiem myszy.

2 komentarze:

 1. Dalej nie mogę komentować u Ciebie na blogu.

  Cieszę się, że zamieściłeś zdjęcia z odbudowy dworca. Byłam tego ciekawa, ktoś mnie nawet odsyłał na jakąś stronę miasta, ale do Ciebie mi jakoś... bliżej :). Pozdrawiam.

  --
  Anna S.

  (Komentarz nadesłany mailem) -dop. Portiera

  OdpowiedzUsuń
 2. Odbudowa to nie jest dobre słowo jak sądzę. Taka to odbudowa jakby zrzucić z balkonu telewizor 42 cale, a potem iść do sklepu i kupić 14 calowy. Zamiast dworca od lat kojarzącego się z miastem (i nikt mi nie powie, że tylko negatywnie) będziemy mieli kolejnego aluminiowo szklanego potworka, a de facto market z dworcem przy okazji.

  Pamiętam jaki byłem wściekły, gdy w Krakowie prosto z przejścia pod peronami wpakowałem się do wielkiego sklepu i nie wiem jak zniosę coś podobnie absurdalnego w Katowicach.

  A zdjęcia, cóż, robione przez dziurę w płocie około piątej rano (poza pierwszym, z popołudnia, wcześniejszym o jakieś dwa dni). Z pewnością jeśli tylko będę się w okolicy pojawiał postaram się tam zaglądać.

  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.