Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


niedziela, 5 lipca 2015

Demotyportier 21

Proszę kliknąć na wybrany obrazek, aby go powiększyć.
---
 
  
 

 
 
 
---
 
 
Pozostałe części cyklu tutaj KLIK!

2 komentarze:

 1. :)), sandały mnie wzruszyły :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie wzruszyło PKO BP dając mi najpierw 1 grosz i zaraz naliczając od niego stuprocentowy podatek.

   No to skoro już, to może opiszę całość. Więc tak: Polędwica sprzedawana jest w E. Leclercu, Eutanazja wyskoczyła mi na jakiejś stronie jako potencjalna znajoma, pani premier ośmiesza się swoją akcją że tak powiem "wszechmedialnie", więc już nie wiem skąd ta fotka, o moim banku już wspomniałem, prawda? Następnie: domek z fantazyjnym rusztowaniem napotkaliśmy podczas niedawnej wędrówki przez Brenną, DPD tydzień wiozło mi telefon, a sandałki wykopałem na OLX.

   Z sandałkami to zresztą był zestaw, bo trafiłem też na "wieszak na prezerwatywy" oraz książkę (zawsze wierzyłem, że taka istnieje!) pt. "Skąd się biorą dzieci?". Jest w tym jakaś konsekwencja...

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.