Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Poranek z głową w chmurach
8 komentarzy:

 1. Mnie dziś podobny zachód słońca wyciągnął z domu na rower... Piękne klimaty tam u Ciebie i autobus też całkiem ładny :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kim jest ten gość z brodą, bo opcje mogą być różne ;))

   Usuń
 2. WOW! Mnie ta chmura przypomina mitycznego cyklopa, który zatrudniony u Hefajstosa w kuźni idzie właśnie kuć pioruny dla Zeusa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomijając wszelkie skojarzenia okołoreligijne to może być tylko Karol Marks albo Ambroży Kleks, oczywiście w obu wersjach widziani z profilu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. O proszę! Dawno Cię nie było, ale trafiłaś w dziesiątkę. ;) Dziękuję, bo już myślałem, że to tylko ja go widzę (niestety nie da się ukryć, że to Karol M. bardziej jednak odpowiada "chmuropisowi").

   "Witajcie w naszej bajce" :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. No właśnie...

   "Cała naprzód ku nowej przygodzie!" - nuciłem sobie to jadąc na kolejne wycieczki :))

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.