Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


wtorek, 8 kwietnia 2014

Trailer wycieczki osiemnastej

4 komentarze:

 1. Uuuu, sąsiad idzie do przodu. Może już niedługo jakichś mały reportaż i wywiad z zadyszaną grupą dzieciaków zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Portier Goes To Hollywood ;DD

   Tu akurat w pewnym momencie nie tyle do przodu ile raczej w dół mało brakowało żebym nie poleciał, ale takie to uroki śląskiego himalaizmu ;)) A zadyszane dzieciaki to przytrafiły mi się owszem, ale w kolejnej już, dziewiętnastej wycieczce kilka dni temu.

   -Ma pan fajki?
   -Nie mam.
   -A kiedy pan będzie miał?
   -Jak zacznę palić!
   -To niech pan dzwoni wtedy: 605 5....

   Dzisiejsza młodzież!!! :DD

   Usuń
 2. hi hi :) z tą młodzieżą to mnie rozśmieszyłeś... I wstyd mi, bo ja się w góry dopiero na długi weekend majowy wybieram...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty tak bywasz w górach jak ja w centrum Katowic :)) Jak się coś ma blisko, to chcąc nie chcąc trochę powszednieje. A dla mnie te włóczęgi po Beskidach to taki prozac i relanium w jednym :))

   Co się tyczy młodzieży (z Wilkowic) to była to taka "młodzież" plus minus z trzeciej klasy podstawówki. Nie wiem gdzie są ci rodzice. Za moich czasów paliło się dopiero od czwartej :))

   DS-y po 45 zł paczka podkradane ojcu z szafki - niezapomniane klimaty. I te miny starszych pań w tramwaju!
   Ech... młodości, gdzieżeś ty...

   :))

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.