Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


wtorek, 18 sierpnia 2015

Spacer w lesie

Pomiędzy Katowicami a Rudą Śląską napotkać można w lasach przepiękne, zupełnie zdawałoby się nieprzystające do postindustrialności naszego regionu widoczki. Zapraszam do przyjrzenia się drobnej ich części.2 komentarze:

 1. Trzeba przyznać, że te lasy, w naszych okolicach, są niejako błogosławieństwem. 3 Stawy czy Muchowiec do nich się nie umywa, nie mówiąc już o Stargańcu. Jednak wszystko przebija Las Cygański. Jedziemy do BB. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okazuje się, że "oni" tam potrafią jak to zawsze i wszędzie postuluję budować teraźniejszość na i obok przeszłości. W Katowicach to nie wychodzi. Zaraz pojawiłyby się plastikowe zjeżdżalnie, piaskownice a do tego co dwadzieścia metrów fastfood. A tam wchodzi się w park, który jest lasem i każdy krok daje nowe wspaniałe widoki. Masz rację, piękne to miejsce.

   PS. Idę wyparzyć termos w takim razie :D

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.