Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


środa, 28 marca 2012

Demotyportier 14

==================

Bonus :)


10 komentarzy:

 1. Fajne!!! Ale który mnie sie najbardziej podoba? Oczywiście, że Dekoter :)). Szkoda, że nie zdążyłam zrobić zdjęcia, jak moja mama pracuje w ogrodzie a kot od razu uznał, że fajne siedzisko jest na jej plecach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To rude nieszczęście na zdjęciu nie tylko traktuje domowników jak leżankę, ale przede wszystkim bezczelnie spycha ludzi z poduszki.

   Pierwsza wersja tej fotki miała podpis "Twój kot kupowałby... lampowe", bo przecież wiadomo, czego toto szuka na radiu. Zresztą w dzieciństwie miałem zarówno lampowe radio jak i kota o imieniu Jabol, który to ze wspomnianym (włączonym rzecz jasna) radiem komponował się znakomicie. Bo lampowe się grzało...

   Usuń
  2. Ta druga wersja, z lampowym, bardziej mi się podoba :)

   Usuń
  3. Może byc jeszcze "kocia muzyka", KOT.FM (jako odwrotność TOK.FM), "Kocuradio", "A teraz podłącz myszkę" albo "Odtwarzacz miaupe 3"

   :))

   Usuń
 2. Hi, hi, hi "A teraz podłącz myszkę" - cudne :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać powyżej nakręciliśmy z kotem sequel :))

   Usuń
 3. Warto było zajrzeć prawie o północy (23:14), żeby zobaczyć bonusa i obśmiać sie przed snem :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. Kotu jak widać na fotce również.
   Dziekuję losowi, że nie zdecydowałem się na psa! :))

   Usuń
  2. Nie mam nic przeciwko kotom, są śliczne i takie paniska chodzące zawsze własnymi drogami, ale uwielbiam psy – są nie tylko prawdziwymi członkami rodziny ale i wiernymi przyjaciółmi. Z Twoich tu zaprezentowanych fotek wybieram „Sny o potędze”. Piękny śpioch!

   Usuń
  3. To Aris - kolega z pracy i zarazem moja jedyna tam broń.

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.