Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


środa, 16 listopada 2011

Money for nothing

Taki mail znalazłem w swojej skrzynce jakiś czas temu. Już to, że Narody Zjednoczone wspierają (dumnie!) Allegro wydało mi się dziwne, podobnie zresztą jak nazwisko pani Anieli, ale już tekst na zielonym tle szczerze mnie wzruszył...

A wszystko przyszło na adres, którego nigdy w Allegro nie używałem, czyli na ten "bezimienny" - blogowy. Ciekaw jestem, czy są ludzie, którzy dają się nabrać na takie wyrafinowane jak okładka Faktu listy?

2 komentarze:

 1. Takiego cudaka jeszcze nie widziałam , ale różne listy pod tytułem :wujek zmarł i zostawił miliony dolarów , ale nie mogę sam... i tak dalej,albo jest biznes na miliony dolarów, ale coś tam ...
  to średnio raz w miesiącu znajduję w skrzynce mailowej.Raz pewna blogowiczka pokusiła się o dokładne wybadanie sprawy i skontaktowała się z takim naciągaczem i zdała potem dokładnie relację z korespondencji . Bardzo ciekawa lektura .

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiara w cuda przychodzi nam łatwiej niż w samych siebie.

  Kurcze, jaki ja czasem mądry jestem...
  :))

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.