Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


środa, 28 maja 2014

Demotyportier 17


Wszystkie zdjęcia i opisy są mojego autorstwa

2 komentarze:

 1. Kolega Jaksona najlepszy :) Portier powraca, szkoda, że w tak ograniczonej ilości :) Pozdrawiam towarzysza spacerów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Towarzyszko, że się tak wyrażę. Wasze, wiecie - rozumiecie, Towarzyszko sugestie, jakoby na rynku panował niedobór Portierów są inspirowane zachodnimi radiostacjami i nie znajdują pokrycia w faktach.

   A co do Engelsa, to rzeczywiście gościu był mocny, przebił go tylko później Lenin wiecznie żywy jak to pisano na transparentach. Taki to już w ogóle nie potrzebował holografii.

   Usuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.