Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


niedziela, 18 lipca 2010

Twoj hajmat - moja ojczyzna II

Poniżej zrzut ekranu z kolejnymi napisami we flashu pojawiającymi się po wejściu na stronę www pewnej organizacji postulującej autonomię dla Śląska. Mam tylko jedno pytanie.

KTO jest wariatem z centrali?

No kto?

5 komentarzy:

 1. Sznipaństwo! Przedewszystkiem należy powiedzieć, że argumenty przytoczone powyżej przez Doro są argumentami z gruntu liberalnymi, obcymi Polsce stojącej tam gdzie stało EWG, RTG oraz USB 2.0
  Doro wygłaszając takie słowa sama ustawiła się w jednym szeregu z Zapetero, Comanchero MniejNiżZero i innymi i straciła moralne prawo do reprezentowania tych sił w naszym narodzie, które na liberalne Heheheh mają zawsze jedno twarde i głośne solidarne Hihihi!
  Dzikje Państwu!

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ja teraz z tym żyć będę? ]:>

  OdpowiedzUsuń
 3. A tak mnie jakoś prezesem partii wiadomej coś naszło. :) Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem?

  A moje pretensje do RAŚ są jak najbardziej na poważnie, szczególnie w połączeniu z pierwszą częścią wpisu "Twoj hajmat - moja ojczyzna"

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie uraziłeś, rozróżniam intencje, metafory i cytaty, ;>
  dobrego tygodnia! spadam do intensywnej roboty i pojawię się dopiero w sierpniu ;*

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.