Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


piątek, 19 marca 2010

Lenin do kolorów

7 komentarzy:

 1. Zebrało Ci się na nastroje retro...:-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że dziś możemy się z tego tylko śmiać...

  OdpowiedzUsuń
 3. Da. Eta Prawda. Wydanie popołudniowe, cena 40 kopiejek :))

  OdpowiedzUsuń
 4. :-)
  To się nazywa dialog na kilku poziomach;-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie szanowny Gospodarz bloga znajduje takie "perełki"? Muszę koniecznie udostepnić synowi, bo dziecko zna minionyzm tylko z historii. Ale czasem odnoszę wrażenie, że wie więcej z tej historii niż ja z autopsji.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Szanowny Gospodarz" (Stanisław Anioł?) znalazł przepis na pranie w grubej księdze pt. Gospodarstwo Domowe. Taka niebieska z białym pasem przez środek - można ją czasem upolować za grosze na Allegro. Reklama chyba z czegoś współczesnego, a skopiowana tam jak widać z niezapomnianego Magazynu Polskiego.

  A PRL w Internecie jest np tu:

  http://www.zspu.republika.pl/index.htm
  http://legendy-prl.pl/index.html

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.