Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


wtorek, 28 grudnia 2010

Dyziowe popołudnie


Czy może o sobie powiedzieć, że nie jest szczęsliwym, człowiek, mający za oknem takie widoki? 

14 komentarzy:

 1. A ja myślę, że widok zauroczył, i choć zdjęcie piękne, nie oddaje całego uroku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne, jak okładka płyty; tak bym w kwadrat wkomponowała, żeby szczyty drzew i chmurzyska byli,z kawałkiem słońca. W razie czego, będę mogła kiedyś pożyczyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. @Anna S.: Widok istotnie mnie zauroczył, choć jest za moim oknem od siedemnastu lat... Spojrzałem i pomyślałem: Rany! Pożegnanie z Afryką! ;)

  @Doro: Oddam Ci prawa autorskie za Twojego kota :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach piękny, tajemniczy widok! Ja z okna widzę moje miasto, z Pałacem Kultury i jego nową, choinkową (i po cichu powiem, że lekko kiczowatą) iluminacją!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kicz jest pojęciem względnym. Jeśli kogoś wzrusza jeleń na rykowisku, a nudzi Picasso, to co wtedy? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ...ma gust odmienny ode mnie! :>
  Byłeś kiedyś w moim mieście w okresie przed- lub chwilę po - światecznym?

  OdpowiedzUsuń
 7. Właściwie to nie bardzo. Raz na "wycieczce" z kolegą (jeździł TIR-em i czasem zabierał mnie na wyprawy z których robiłem reportaże do zakładowej gazetki) akurat Warszawę przespałem, a drugi raz byłem pomagać znajomej w przeprowadzce i... nawet nie wiem jaka to była dzielnica :)))

  A obiecałem sobie, że MUSZĘ iść kiedyś na Powązki i kupić kwiaty Poldkowi Staffowi, za to wszystko co napisał.

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha! No właśnie - więc jeśli udałoby Ci się znaleźć tam w okresie świąt myślę, że potwierdziłbyś moje zdanie, że zarówno pałac kultury jak i całe Krakowskie Przedmieście wygląda lekko kiczowato :> Szkoda, że nie zrobiła dziś zdjęć będąc tam, z chęcią zaprezentowałabym Ci.

  OdpowiedzUsuń
 9. Świat jest ostatnimi czasy jakby bardziej kiczowaty jako całość, ale to przecież MY decydujemy o tym jaki będzie nasz kawałek i chyba dzięki temu zawsze mamy jakiś wpływ na jego obraz.

  Katowice też są w lampkach, choinkach i świąteczno noworocznych napisach, nawet Urząd Wojewódzki tym upstrzono, ale niech tam. Przecież nie musimy brać tego serio. Ważne co się ma w sercu i w głowie, a nie ile lampek świeci nad nimi ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Portierze drogi. Dużo dobrego w nowym roku. Wiele ciekawych postów, z których możemy sie tyle dowiedzieć i nauczyć, fajnych zdjęć i humoru. Ojej, zdaje mi się, że to sobie złożyłam życzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. No fakt widok z domu masz superowy:)
  A tak poza tym to cholera jakieś to miejsce znajome :)
  Pozdrawiam, szczęśliwego Nowego Roku 2011 !

  OdpowiedzUsuń
 12. @ Anna S.: Jest problem, bo wtedy kiedy autor tego bloga ma najlepsze pomysły, to okazuje się, że albo jest w pracy, albo do niej (z niej) jedzie albo ma jakieś milion pilnych spraw w realu, zwanym życiem. No cóż, trzeba próbować mimo to. Dziękuję zatem i obiecuję się starać.

  @Pan X: Znajomy widok? To jest ta wyspa, wiesz... GRAND KANALIA :D

  Wam również życzę wszystkiego dobrego nie tylko na nowy rok, ale na znacznie dłużej...

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.