Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


niedziela, 19 września 2010

Koci koci łapci

7 komentarzy:

 1. Cudne kociaki:)
  Alergia na sierść u moich dzieci niestety nie pozwala na kotka w domu:(
  Choć kiedyś,12 lat temu miałam takiego malutkiego:)Ale wtedy chłopców nie było...

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne kociaki tylko leją jak konewki :)

  Zdjęcia są raczej archiwalne, bo chyba sprzed dwóch albo i trzech lat, a z tego co mi wiadomo, to jedno z kociąt zamieszkuje obecnie "we" Warszawie i czasem nawet jego właścicielka (którą pozdrawiam) czytuje tego bloga.

  Witam też nową komentującą! Proszę się rozgościć i częstować wpisami czym chata bogata. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za szaleńczy błysk w oku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma się co dziwić - małe dłapieżniątka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponoć najpiekniejsze są niebieskie koty rosyjskie o zielonych oczach, ale kudy im do tych Twoich, niebieskookich. A i mojego orzechowookiego rudzielca nie zamieniłabym na żadnego RUS-ka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Portier bez kotów, to jak lato bez słońca...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. @ anna s.: Mnie ostatnio zaintrygowały koty birmańskie. Mają takie przecudnej urody "buciki" no i oczy też niebieściutkie, ale w gruncie rzeczy urok kotów tkwi chyba w ich charakterze i inteligencji. Aha! No i w mruczeniu oczywiście. ;)

  @ Akemi: Jeśli MIAUbym Ci się odwzajemić równie błysKOTliwą metaforą to szanse mam takie jak w wyścigu Formuły 1 na rowerze Wigry 3 ;))

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.