Problemy z dodaniem komentarza? Wyślij mi go mailem - opublikuję. Adres znajdziesz w moim profilu!

Uwaga! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem - po przejrzeniu dla odsiania spamu (i tylko jego!)


piątek, 17 września 2010

P2P*

Wycinek prasowy z 1980 lub 1981 roku


------------------------------------

* - P2P (od ang. peer-to-peer – równy z równym) – model komunikacji w sieci komputerowej. Najpopularniejsze sieci P2P służą do współdzielenia plików w Internecie.
(Wikipedia)

4 komentarze:

 1. dobre, dobre, że też kolega się dokopał do takich skarbów,cóż tak było... samo nasze życie w całej krasie:), pozdrawiam serdecznie, kunegunda

  OdpowiedzUsuń
 2. "Kolega" ongiś zbierał różne wycinki i zapełniał nimi zeszyty. Głównie tyczyło się to lat 1989 - 90. Pamiętam nawet tytuł "cyklu": "O tym jak Polaczki wypruły z komuny flaczki", he he.

  Pozdrawiam również.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę,że Kolega się rozwija, ja zalatana po kokardę, nosem się podpieram,a tu post na poście, lecę czytać, ciekawam tej gazetki. Pozdrawiam i pędzę nadrabiać koty i gazety:), mur już mam odczytany:)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to witam, zapraszam i polecam jak zawsze z całego serca.

  OdpowiedzUsuń

Teksty z tego bloga, moją książeczkę, zdjęcia i filmy można kopiować do użytku niekomercyjnego i/lub umieszczać na niekomercyjnych stronach www, w prezentacjach, publikacjach i innych - bez prawa do modyfikowania - po podaniu autora (Portier) oraz adresu strony z której zasobów zostały pobrane (www.otoportier.blogspot.com). Wykorzystanie komercyjne jakiegokolwiek materiału wyłącznie po kontakcie z autorem i uzyskaniu jego wyraźnej zgody. Adres do korespondencji znajduje się na stronie mojego profilu w serwisie Blogger.